Blog       Suport 068-404-9258
a
  >    >  Noppies, Te porsalindur, Veshje, Veshje Bazike  >  U Playsuit jrsy LS Noorvik

U Playsuit jrsy LS Noorvik

L1,990.00

Vogëlushi juaj do të ndihet rehat gjatë gjithë ditës me këtë rrobë unisex.

 Ky kostum ka gozhda me shtypje në trup dhe gozhda të përshtatshme për shtypje në këmbë.
Kjo e ka bërë veshjen dhe zhveshjen, si dhe ndërrimin e pelenave,
shumë më të lehtë.

Ky kostum lojërash është bërë nga pambuk organik i certifikuar nga GOTS.

Ngjyra: Navy

Materiali: 95% pambuk organik / 5% elastan

Gjinia: Unisex

Ne dispozicion masat: 56,62,68,74 cm

8 në gjëndje

Sasia
SKU: 14N1113 P555 Navy Kategoritë: , , , Tag:

Description

Vogëlushi juaj do të ndihet rehat gjatë gjithë ditës me këtë rrobë unisex.
Playsuit Noorvik përmban një jakë të vogël V, 
gozhda me shtypje në trup dhe gozhda të përshtatshme për shtypje në këmbë. 
Kjo e ka bërë veshjen dhe zhveshjen, si dhe ndërrimin e pelenave, 
shumë më të lehtë, bukuroshe! 
Rroba për lojë është në dispozicion në printimet dhe variantet më të bukura. 
Në çfarë do të shohim të shkëlqejë së shpejti vogëlushi juaj? 
Ky kostum lojërash është bërë nga pambuk organik i certifikuar nga GOTS. 
Jo thjesht super i butë për të voglin tuaj, por gjithashtu plotëson standardet 
e larta ndërkombëtare të prodhimit dhe mjedisit.

Numri i artikullit: 14N1113
Ngjyra: Navy
Materiali: 95% pambuk organik / 5% elastan
Gjinia: Unisex
Lloji: Koleksion thelbësor
Ne dispozicion masat: 56,62,68,74 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “U Playsuit jrsy LS Noorvik”

Your email address will not be published. Required fields are marked *