Blog       Suport 068-404-9258
a
  >    >  Noppies, Te porsalindur, Veshje, Veshje Bazike  >  U Playsuit jrsy Lou AOP

U Playsuit jrsy Lou AOP

L1,990.00

Ky kostum lou unisex Lou me design yll nga Noppies ka një mbyllje me shtyllë përgjatë gjatësisë së kostumit.

Ngjyra: Gri mente

Materiali: 95% pambuk organik / 5% elastan

Gjinia: Unisex

Ne dipozicion masdat: 56,62,68,74 cm

6 në gjëndje

Sasia

Description

Ky kostum lou unisex Lou me design yll nga Noppies ka një mbyllje me shtyllë përgjatë gjatësisë së kostumit.
Qepjet e gjera të këmbëve mund të kthehen lart. 
Playsuit ka një dekolte të rrumbullakët dhe ndihet rehat ndaj lëkurës.

Numri i artikullit: 67345
Ngjyra: Gri mente
Materiali: 95% pambuk organik / 5% elastan
Gjinia: Unisex
Lloji: Koleksion thelbësor

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “U Playsuit jrsy Lou AOP”

Your email address will not be published. Required fields are marked *