Blog       Suport 068-404-9258
a
  >    >  Noppies, Te porsalindur, Veshje, Veshje Bazike  >  U Playsuit Dali White

U Playsuit Dali White

L1,990.00

Ky kostum lMbulesa me majë shtypëse në krye e bën të lehtë veshjen dhe ndryshimin.
Pjesa e poshtme është gjithashtu e kompletuar me një rresht me kunja shtypëse.

Madhësitë korrespondojnë me gjatësinë e vogëlushit tuaj.

Lojërash argëtues Dali nga Noppies y Noppies është bërë prej pambuku të butë dhe organik.

Ngjyra: E bardhe

Materiali: 95% pambuk organik / 5% elastan

Gjinia: Unisex

Lloji: Koleksion thelbësor
Ne dispozicion masat: 50,56,62,68.74 cm

8 në gjëndje

Sasia
SKU: 67393 C001 Kategoritë: , , , Tag:

Description

Ky kostum lojërash argëtues Dali nga Noppies y Noppies është bërë prej pambuku të butë dhe organik. 
Për më tepër, kostumi i lojërave vjen në një printim të lezetshëm të gjithë. 
Kjo e bën fëmijën tuaj një yll të vërtetë me fat. 
Mbulesa me majë shtypëse në krye e bën të lehtë veshjen dhe ndryshimin. 
Pjesa e poshtme është gjithashtu e kompletuar me një rresht me kunja shtypëse.

Madhësitë korrespondojnë me gjatësinë e vogëlushit tuaj.

Numri i artikullit: 67393
Ngjyra: E bardhe
Materiali: 95% pambuk organik / 5% elastan
Gjinia: Unisex
Lloji: Koleksion thelbësor
Ne dispozicion masat: 50,56,62,68.74 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “U Playsuit Dali White”

Your email address will not be published. Required fields are marked *