Blog       Suport 068-404-9258
a
  >    >  Noppies, Te porsalindur, Veshje, Veshje Bazike  >  U Playsuit Dali

U Playsuit Dali

L1,990.00

Ky kostum lojërash argëtuese Dali nga Noppies y Noppies është prej pambuku të butë dhe organik.

Mbështjellja me majë shtypëse në krye e bën të lehtë veshjen dhe ndryshimin.
Pjesa e poshtme është gjithashtu e kompletuar me një rresht me kunja shtypëse.

Madhësitë korrespondojnë me gjatësinë e vogëlushit tuaj.

Ngjyra: Navy

Materiali: 95% pambuk organik / 5% elastan

Gjinia: Unisex

Lloji: Koleksion thelbësor
Ne dispozicion masat: 56,62,68,74 cm

9 në gjëndje

Sasia
SKU: 67393 C166 Kategoritë: , , , Tag:

Description

Ky kostum lojërash argëtuese Dali nga Noppies y Noppies është prej pambuku të butë dhe organik. 
Për më tepër, kostumi i lojërave vjen në një printim të lezetshëm të gjithë. 
Kjo e bën fëmijën tuaj një yll të vërtetë me fat.
 Mbështjellja me majë shtypëse në krye e bën të lehtë veshjen dhe ndryshimin.
 Pjesa e poshtme është gjithashtu e kompletuar me një rresht me kunja shtypëse.

Madhësitë korrespondojnë me gjatësinë e vogëlushit tuaj.

Numri i artikullit: 67393
Ngjyra: Navy
Materiali: 95% pambuk organik / 5% elastan
Gjinia: Unisex
Lloji: Koleksion thelbësor
Ne dispozicion masat: 56,62,68,74 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “U Playsuit Dali”

Your email address will not be published. Required fields are marked *