Blog       Suport 068-404-9258
a
  >    >  Noppies, Te porsalindur, Veshje, Veshje Bazike  >  U Playsuit Dali

U Playsuit Dali

L1,990.00

Ky kostum lojërash argëtues Dali nga Noppies është bërë prej pambuku të butë dhe organik.
Për më tepër, kostumi i lojërave vjen në një printim të lezetshëm të gjithë.

Mbulesa me majë shtypëse në krye e bën të lehtë veshjen dhe ndryshimin.
Pjesa e poshtme është gjithashtu e kompletuar me një rresht me kunja shtypëse.

Ngjyra: Gri mente

Materiali: 95% pambuk organik / 5% elastan

Gjinia: Unisex

ne dispozicion masat 56,62,68,74 cm

7 në gjëndje

Sasia

Description

Ky kostum lojërash argëtues Dali nga Noppies është bërë prej pambuku të butë dhe organik.
Për më tepër, kostumi i lojërave vjen në një printim të lezetshëm të gjithë.
Kjo e bën fëmijën tuaj një yll të vërtetë me fat. 
Mbulesa me majë shtypëse në krye e bën të lehtë veshjen dhe ndryshimin.
Pjesa e poshtme është gjithashtu e kompletuar me një rresht me kunja shtypëse.

Madhësitë korrespondojnë me gjatësinë e vogëlushit tuaj.

Numri i artikullit: 67393
Ngjyra: Gri mente
Materiali: 95% pambuk organik / 5% elastan
Gjinia: Unisex
Lloji: Koleksion thelbësor

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “U Playsuit Dali”

Your email address will not be published. Required fields are marked *