a
  >    >  Dysheke, Gjumi, Jorgan & Jastëk, Krevate  >  Krevati Parlor Portativ

Krevati Parlor Portativ

L25,000.00

Krevati Parlor i palosshëm nga Roba Bauman  ju ofron nje dizajn modern dhe fleksibilitet .
Për këtë arsye është një kursimtar i vërtetë i hapësirës.
Koshi mund të paloset brenda sekondave dhe për këtë arsye mund të spostohet lehtesisht sipas nevojes suaj. 
Kompleti, rrobat e shtratit dhe foleja e shtratit te veshura me produkte miqesore per bebin tuaj  ju  sigurojnë komoditetin optimal të gjumit. 

Material:

Fabric cover 65% polyester, 35% cotton
100% polyester filling
100% polyester Thesi i gjumit

Permasat :

W x D x H: 61.0 x 90.0 x 134.0 cm
7.50 kg

 

 

 

2 në gjëndje

Sasia
SKU: 4005317311463 Kategoritë: , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krevati Parlor Portativ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *