Blog       Suport 068-404-9258
a
  >    >  Koleksioni i Ri, Kominoshe, Noppies, Veshje Bazike  >  Kominoshe Roskilde

Kominoshe Roskilde

L2,900.00

Ky unisex nga koleksioni Noppies Baby do të jetë një pasuri e vërtetë për të gjitha veshjet e bebeve.
Komode dhe super e lezetshme!
Kominoshja Roskilde përmban kopsa prej druri dhe stufa në pjesën e brendshme
të këmbëve të pantallonave, të cilat do të lejojnë veshjen dhe ndryshimin shumë të lehtë.
Xhepat e kangurit kanë rezultuar në një kthesë të vogël.

Këto kominoshe për fëmijë janë bërë nga pambuku i certifikuar nga BCI.

I disponueshëm për moshat 1-12 muajsh

9 në gjëndje

Sasia

Description

Nuk ka asgjë më të bukur se një kostum lojërash i butë dhe elastik për vogëlushin tuaj.
 Ky unisex nga koleksioni Noppies Baby do të jetë një pasuri e vërtetë për të gjitha veshjet e bebeve. 
Komode dhe super e lezetshme!
Kominoshja Roskilde përmban kopsa prej druri dhe stufa në pjesën e brendshme 
të këmbëve të pantallonave, të cilat do të lejojnë veshjen dhe ndryshimin shumë të lehtë.
Xhepat e kangurit kanë rezultuar në një kthesë të vogël.

Këto kominoshe për fëmijë janë bërë nga pambuku i certifikuar nga BCI.
Jo vetëm supersoft për fëmijën tuaj, por gjithashtu plotëson standardet e larta ndërkombëtare
të prodhimit dhe mjedisit. Pambuku ynë BCI do t'ju lejojë të bëni zgjedhjen më të mirë për veten,
fëmijën tuaj dhe botën. Nga mënyra e ndërgjegjshme për mjedisin në të cilën prodhohet pambuku, 
deri te ndalimi i punës së fëmijëve, gjithçka plotëson standardet e larta. Dhe: është e bukur 
dhe e rehatshme gjithashtu!

Pse të mos e kombinoni me një nga ato kardiganët e bukur nga koleksioni ynë unisex? 
Të pëlqen pëlhura? E disponueshme edhe si një palë pantallona!
I disponueshëm për moshat 1-12 muajsh

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kominoshe Roskilde”

Your email address will not be published. Required fields are marked *