Blog       Suport 068-404-9258
a
  >    >  Kominoshe, Noppies, Veshje  >  Kominoshe “Richmond”

Kominoshe “Richmond”

L3,200.00 L2,560.00

Kominoshet “Richmond” jane aq të buta  sa do të donit ta përqafonit të voglin tuaj.

I pajisur me susta, gjë që ju lejon ta ndërroni me lehtësi te voglin tuaj

I preferuar për djem

Sasia
SKU: 1491119 Kategoritë: , ,

Description

Kominoshet “Richmond” jane aq të buta  sa do të donit ta përqafonit të voglin tuaj.

I pajisur me susta, gjë që ju lejon ta ndërroni me lehtësi te voglin tuaj.

Këto pantallona për fëmijë janë bërë nga pambuku i prodhuar “BetterCotton Initiative”.

Jo vetëm komode për të voglin tuaj, por edhe për mjedisin pasi është prodhuar pambuk BIO, pa përdorur ujë, kimikate dhe pesticide.

 

I preferuar për djem

 

 

 

 

 

 

Informacione Shtesë

Masa

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kominoshe “Richmond””

Your email address will not be published. Required fields are marked *