Blog       Suport 068-404-9258
a
  >    >  Koleksioni i Ri, Kominoshe, Noppies, Veshje Bazike  >  Kominoshe Nevis

Kominoshe Nevis

L2,900.00

Kominoshja Nevis përmban stufa të përshtatshme për shtypje në trup dhe në pjesën e brendshme të këmbëve.
Kjo e ka bërë shumë më të lehtë veshjen, zhveshjen dhe ndërrimin e pelenave.
Pëlhura me shirita dhe kthesat kanë përfunduar bukur pamjen komode.

Në dispozicion për moshat 1-9 muajsh

8 në gjëndje

Sasia

Description

Cilado qoftë dita që rezervon, i vogli juaj do të ndihet fantastik gjatë gjithë ditës me këtë rrobë unisex nga koleksioni Noppies Baby.
Kominoshja Nevis përmban stufa të përshtatshme për shtypje në trup dhe në pjesën e brendshme të këmbëve. 
Kjo e ka bërë shumë më të lehtë veshjen, zhveshjen dhe ndërrimin e pelenave. 
Pëlhura me shirita dhe kthesat kanë përfunduar bukur pamjen komode. 
Rroba për lojë është në dispozicion në ngjyra të ndryshme, për cilën do të shkoni? 
Ky kostum lojërash është bërë nga pambuk organik i certifikuar nga GOTS.
Jo vetëm super i butë për fëmijën tuaj, por gjithashtu plotëson standardet e larta ndërkombëtare të prodhimit dhe mjedisit. 
Në dispozicion për moshat 1-9 muajsh

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kominoshe Nevis”

Your email address will not be published. Required fields are marked *