Blog       Suport 069-400-5004
a
  >    >  Gjumi, Perkujdesja per nenat, Sterntaler, Uncategorized  >  JASTEK PER SHTATEZANI & PAS SAJ

JASTEK PER SHTATEZANI & PAS SAJ

L8,400.00

  • IDEAL PER FJETJEN NE NJE ANE PER NENAT SHTATEZAN.
  • I PERDORSHEM PER RELAKSIM NE CDO MOMENT.
  • MUND TE PERDORET SI JASTEK SUPORTUES PER USHQYERJEN  E BEBIT ME BIBERON
  • MUND TE PERDORET SI JASTEK SUPORTUES GJATE GJI DHENIES
  • I PERDORSHEM DHE SI BABY NEST DHE JASTEK SUPORTUES PER BEBIN .

DIMENSIONET:

  •  190 CM X 36 CM

MIREMBAJTJA :

  • PJESA E JASHTME E MBULESES LAHET ME TEMP 30 GRADE
  • PJESA E BRENDSHME LAHET NE TEMP 60 GRADE
  • NUK LAHET NE LAVATRICE

 

Sasia
SKU: 4055579937536 Kategoritë: , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JASTEK PER SHTATEZANI & PAS SAJ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *