Blog       Suport 068-404-9258
a
  >    >  Karroca, Out & About  >  iCandy Peach

iCandy Peach

L145,000.00

iCandy Peach është vendosur në mënyrë të vendosur si një ikonë stili dhe teknike
dhe është një karrocë shumë e dashur dhe e besuar nga prindërit në mbarë botën.
iCandy Peach mund të shndërrohet nga një karrocë me teke, në double.
dizajni i saj e bën atë zgjedhjen përfundimtare për familjet në rritje.

1 në gjëndje

SKU: LIJS003639-1-1-1 Kategoritë: , Tag:

Description

iCandy Peach është vendosur në mënyrë të vendosur si një ikonë stili dhe teknike 
dhe është një karrocë shumë e dashur dhe e besuar nga prindërit në mbarë botën. 
iCandy Peach mund të shndërrohet nga një karrocë me teke, në double. 
dizajni i saj e bën  atë zgjedhjen përfundimtare për familjet në rritje.

*I përshtatshëm që nga lindja 
*Karrocë e përshtatshme edhe për gjumin gjatë natës
*Shndërrohet nga një karrocë me teke, në double
*Konvertohet në sistem udhëtimi falë adaptorëve të përfshirë për sediljet e makinës
*Mbështetja e sediljes (e manovrueshme me një dorë) në katër pozicione
*Palosje kompakte, e manovrueshme me një dorë
*Modalitetet përballë prindërve por edhe përballe kalimtare
*Mbulesa me SPF50+ me ajrosje rrjete 
*Carrystrap i ndihmon prindërit ta mbajnë me lehtësi karrocën
*Lartësi e rregullueshme e timonit
*Shporta me kapacitet 10 kg
 

Informacione Shtesë

Gjinia

Ngjyra

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “iCandy Peach”

Your email address will not be published. Required fields are marked *