Blog       Suport 068-404-9258
a
  >    >  Karroca, Out & About  >  iCandy Orange Pushchair and Carrycot

iCandy Orange Pushchair and Carrycot

L145,000.00

iCandy Lime është një sistem udhëtimi shumëfunksional dhe kompakt me palosje,
që është zgjidhja perfekte për prindërit që duan funksionalitetin e një karroce të madhe,
por edhe për natyrën e lehtë, ultra-kompakte
të një karrocë qyteti.

1 në gjëndje

SKU: LIJS003639-1-1 Kategoritë: , Tag:

Description

iCandy Lime është një sistem udhëtimi shumëfunksional dhe kompakt me palosje, 
që është zgjidhja perfekte për prindërit që duan funksionalitetin e një karroce të madhe, 
por edhe për natyrën e lehtë, ultra-kompakte të një karrocë qyteti.
Duke kombinuar funksionalitetin me stilin, karroca me shumë funksione, e përdorshme që e çon fëmijën nga lindja deri në 25 kg është e disponueshme në 3 ngjyra.

*I përshtatshëm që nga lindja 
*Karrocë e përshtatshme edhe për gjumin gjatë natës 
*Bordi i integruar i lëvizjes 
*TotalFold - kompakt, i pavarur
*Mbështetja e sediljes në katër pozicione 
*Karrocë ka si modalitetet pamjen nga prindërit por edhe nga ana e kalimtarëve
*Mbulesë e rregullueshme me SPF 50+ me ajrosje prej rrjete 
*Carrystrap i ndihmon prindërit ta mbajnë me lehtësi karrocën 
*Lartësi e rregullueshme e timonit 
*Shporta me kapacitet 10 kg 
 

Informacione Shtesë

Gjinia

Ngjyra

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “iCandy Orange Pushchair and Carrycot”

Your email address will not be published. Required fields are marked *